Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Zwroty i reklamacje

Zwroty
Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.
Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od chwili otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa sprzętem.
Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.


Instrukcja zwrotu towaru:
Zawsze mogą Państwo skorzystać z prawa do zwrotu zakupionego sprzętu.
W terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki, należy poinformować nas o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży – wypełniając formularz zwrotu.
Prosimy przesłać formularz zwrotu na adres sales@bluebyte.com.pl
W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych produktów, należy zwrócić towar wysyłkowo na adres sklepu internetowego. Sprzęt należy zwrócić przesyłając go (wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów) na niżej podany adres:
ul. Pszenna 140
80-297
Banino

W przypadku wysyłki zwracanego sprzętu bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

Reklamacje
W celu zgłoszenia reklamacji Prosimy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:
Zgłoszenie reklamacji następuje poprzez wypełnienie formularza reklamacji. Wypełniony formularz, bądź oświadczenie o składanej reklamacji prosimy wydrukować i podpisać. W przypadku braku możliwości wydrukowania bardzo prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres e-mail: sales@bluebyte.com.pl
Reklamowany towar wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym lub oświadczeniem o składanej reklamacji prosimy przesłać na adres:
ul. Pszenna 140
80-297
Banino


Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu 30 dni roboczych (od dnia jej złożenia). Nasz dział reklamacji skontaktuje się z Państwem drogą mailową lub telefoniczną i poinformuje o decyzji Rzeczoznawcy.

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj