Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

O nas

Firma BlueByte istnieje na polskim rynku już 10 lat. Nasza przygoda zaczęła się od sklepu stacjonarnego, gdzie sprzedawaliśmy głównie komputery PC. Przez wszystkie lata wzbogacaliśmy nasz asortyment i kolejno, rozpoczęliśmy e-handel na platformie Allegro – posiadamy bardzo pozytywne opinie i portfel zaufanych i zadowolonych Klientów. Oferujemy sprzęt najlepszych, uznanych na całym świecie marek: (Dell, HP, Lenovo, Toshiba, Apple)

Na przestrzeni lat staraliśmy się sukcesywnie rozszerzać naszą ofertę, dogłębnie poznać branżę i budować zaufanie Klientów. Za kluczowy aspekt postawiliśmy sobie oferowanie produktów renomowanych marek, w wyjątkowych, bardzo niskich cenach.

Odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych Klientów, słuchamy i rozumiemy obawy związane z zakupem elektroniki. W oparciu o Państwa potrzeby i wymagania, zawsze doradzamy najbardziej optymalne rozwiązanie.

W BlueByte stawiamy na rozwój naszej wiedzy, gdyż wierzymy, że tylko profesjonalnie obsłużony Klient, wróci do nas ponownie. Nasi pracownicy biorą udział w licznych szkoleniach produktowych i na bieżąco śledzą nowinki technologiczne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafimy pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu – w odniesieniu do Państwa potrzeb i wymagań.

Zachęcamy Państwa do przeglądania ofert w naszym sklepie www.bluebyte.com.pl, a w przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do odwiedzenia zakładki kontakt - służymy pomocą przez telefon i e-mail. 

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj